מופיע בראש העמוד כאשר הלקוחות מחפשים את העסק שלכם

כרטיס העסק

 

 מהו כרטיס העסק בגוגל? 

mail.jpg

כרטיס העסק בגוגל זהו כרטיס המכיל את המידע אשר גוגל יודעת על העסק שלכם, כמו למשל הכתובת, מספר הטלפון, שם העסק, תחום העיסוק, ועוד מה שתבחרו לשתף.

המידע הזה משמש את גוגל לקבוע האם העסק שלכם יכול להיות רלוונטי בתוצאות החיפוש. במידה וכן, יופיע בצד ריבוע עם המידע על העסק - זהו כרטיס העסק.

כרטיס העסק הוא הרושם הראשוני שלכם מול הגולשים, לכן הוא חייב להיות מקצועי. כרטיס מקצועי יכיל בנוסף תיאור קצר, שעות הפעילות, כמה תמונות, וקישור לאתר העסק במידה וקיים.

גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל בעולם לא לחינם, הוא יודע לנתח כל פיסת מידע שנגיש לו. למשל, ברוב המקרים גוגל יודע את מיקום המכשיר (נייד או נייח) אשר ממנו מתבצע החיפוש ויציג לגולשים כרטיסי עסק אשר איזור השירות מתאים למיקום המכשיר. זה כמובן במידה וביטוי החיפוש לא מכיל מיקום מפורש.

בנוסף לתוצאות החיפוש הרגילות, כרטיס העסק שלכם יופע גם בגוגל מפות.

התמונות אשר העסק מספק בכרטיס, גם משמשות להצגה בתוצאות של חיפושי התמונות. ישנם עסקים אשר מגיעים להרבה לקוחות דרך הערוץ הזה ואחרים לא מודעים אליו כלל.

הכרטיס בגוגל קודם בחשיבותו לייצוג בכל פלטפורמה אחרת באינטרנט, כולל פייסבוק, דפי זהב וכל אינדקס עסקים אחר.

גוגל זהו שער הכניסה לאינטרנט.


יותר מזה, כרטיס העסק בולט יותר משאר התוצאות בחיפוש של שם העסק, לכן ברוב המקרים יביא יותר לקוחות מאשר אתר שלא מקודם בעזרת תקציב משמעותי ביותר.

הרישום בגוגל זהו צעד הכרחי עבור כל עסק.

 במידה והכרטיס נוצר אוטומטית 

מה קורה במידה והכרטיס כבר קיים מבלי שעשיתם דבר?

גוגל מודעת לרוב המידע אשר קיים באינטרנט. הרבה פעמים הם מצליחים לקשר בין שם העסק לכתובת, למשל מניתוח רשומות בדפי זהב, והמידע הזה מספיק בשביל ליצור כרטיס אוטומטי.

הכרטיס האוטומטי בא לשפר את שירות החיפוש של גוגל - הגולשים מקבלים יותר תוצאות רלוונטיות עם מגוון כרטיסי עסקים בצד של עמוד החיפוש, ועל הדרך עסקים קטנים מקבלים גם יותר חשיפה. נשמע מצויון. לא בהכרח. לפחות לא מבחינת העסקים. הכרטיס האוטומטי לא בשליטה של העסק! והעסק לא מודע למידע המוצג ולא מודע לשינוים שקורים (בהמשך נגיד מי יכול לבצע את השינויים).

מבחינת המידע על העסק, כרטיס כזה מכיל רק את שם העסק, הכתובת וטלפון. אינפורמציה כל כך דלה משאירה רושם של עסק חובבן. התמונה היחידה במופיע בכרטיס תמיד לקוחה מ"גוגל מפות", וזו תמונה של הרחוב בכתובת העסק אשר גורמת לגולשים לתהות האם זהו בכלל עסק אמיתי ופעיל או משהו שגוגל מציג בטעות (יש אינספור כרטיסיות של עסקים לא פעילים שנוצרו בהליך האוטומטי). הכרטיס האוטומטי פוגע בתדמית של העסק.

נקודה נוספת היא שהגולשים יכולים להגיב ולדרג את העסק אשר יש לו כרטיס בגוגל. אנשים לא מרבים לכתוב תגובות באופן יזום, לרוב זה קורה אם היו מאוד מרוצים מהשירות או לא מרוצים כלל, כועסים ורוצים לשפוך את מה שיש על הלב. לפעמים תגובה אחת רעה יכולה להפסיק לחלוטין הגעה של לקוחות מתוך גוגל. בעל העסק לא יהיה מודע למצב ולא יוכל לעשות דבר עד שלא ישייך את הכרטיס לעצמו.

מסיבה לא ברורה, גוגל מאפשרת לכל אחד לשנות את פרטי העסק, כולל שם ומיקום. במידה ולעסק שלכם נוצר כרטיס אוטומטי אתם חייבים לשייך אותו לעצמכם על מנת למנוע הטעיה של הלקוחות.

בעל עסק, אם יש לך כרטיס אוטומטי בגוגל, אתה חייב לשייך אותו לעצמך!

 

 

 מה אנחנו עושים 

אנחנו עושים את רישום העסק שלכם בגוגל על כל שלביו פרט לאימות הבעלות על העסק. הרישום הוא תהליך ידני והצוות שלנו עובר על הפרטים אשר תזינו בטופס ההזמנה. לכן אל תדאגו אם אתם לא בטוחים במשהו או לא בא לכם להשקיע כרגע בתיאור או בתמונות, ניצור קשר אם יחסרו פרטים הכרחיים ובכל מקרה תוכלו לשנות ולהוסיף הכל בהמשך.

 

אימות הבעלות מתבצע ע"י שליחת מכתב בדואר עם מספר האימות, את המספר תזינו לפי ההוראות שתקבלנו מאיתנו.

בסיום התהליך יהיה לכם כרטיס עסק מקצועי.

חשוב לציין ששינויי הפרטים בעתיד ומענה לתגובות הגולשים, באחראיותכם, אבל עם התמיכה שלנו במידה ותצטרכו.

בנוסף, נוכל להקים בשבילכם דף אינטרנט מודרני כראוי לעסקים בשנת 2019. 

בכרטיס העסק יהיה קישור לדף שלכם וכך תציגו תדמית של עסק אשר מתכוון להפוך למותג. 

רק תזכרו לסמן את האופציה הזו בטופס ההזמנה. 

ראו דף אינטרנט לדוגמה. הקמת האתר תעלה 180 שקלים נוספים בלבד. (ולא ניתן להזמין את האתר ללא הרישום של העסק)

 

 

 צרו קשר 

 

support@localbiznes.com

054-5314996

Success! Message received.